KRAWCZYK DEWELOPER

KRAWCZYK NIERUCHOMOŚCI od 5 lat działa również w branży budowlanej, realizując projekty deweloperskie.

Nasza działalność jest propozycją skierowaną do najbardziej wymagających Klientów, zwracających szczególną uwagę na indywidualność, atrakcyjną lokalizację oraz jakość realizowanych przez nas inwestycji. Naszą misją jest pełne zadowolenie Klientów, które gwarantuje wyznaczanie oraz osiąganie najwyższych standardów naszych usług. Zakup działki, projekt, realizacja inwestycji oraz obsługa Klienta odbywa się na najwyższym poziomie.

Nasze projekty tworzymy sami od podstaw, zawsze biorąc pod uwagę charakterystyczne uwarunkowania indywidualnie dla każdej lokalizacji. Nie realizujemy, gotowych – standardowych projektów. Kilkunastoletnie doświadczenie, znajomość lokalnego rynku powoduje, że Nasze realizacje zawsze znajdują uznanie wśród klientów.

Nasze inwestycje realizowane są przez sprawdzonych wykonawców w zakresie budowy domów,  projektowania, geodezji, notariuszy,  pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz sprawdzonych hurtowni budowlanych.

Każdemu z naszych klientów oferujemy darmową pomoc w zakresie uzyskania finansowania na zakup nieruchomości.

tel.: +48 691-50-32-32
mail: michal@krawczyk-nieruchomosci.pl

sprzedaż domów szczecin

INWESTYCJE W TRAKCIE REALIZACJI

Inwestycja: Mierzyn os. Pod Lipami – 635.000 pln brutto

Oferujemy Państwu nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej (dwie niezależne ściany między domami), zlokalizowane w Dobrej, przy ul. Zielona Górka , na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w bliskiej odległości do Centrum Szczecina – ok. 9km, 4km do Jeziora Głębokie . Nieruchomość posadowiona na wzniesieniu w sąsiedztwie lasu. Osiedle zagospodarowane w infrastrukturę techniczną, drogi utwardzone, jedna z ostatnich z takich lokalizacji w Dobrej przy lesie. Dostęp do komunikacji miejskiej – autobus 400m – linia 121 oraz 105 – bezpośredni dojazd do Głębokiego oraz Krzekowa. Wybudowane zostaną dwa domy na działkach o powierzchniach po 524 m kwadratowych. Każdy z domów będzie miał powierzchnię użytkową 157 m kwadratowych. Forma budynków jest bardzo nowoczesna, a jednocześnie nawiązuje do rozwiązań tradycyjnych. Cechy te podkreślają dobrane ze smakiem materiały wykończeniowe wysokiej jakości. Funkcja domów zakłada spełnienie kompletnego programu użytkowego. W parterze znajdują się: przestronny pokój dzienny z aneksem jadalnym i wyjściem na taras, oddzielna kuchnia, gabinet, hall wejściowy z dużą osobną garderobą, łazienka , pomieszczenie gospodarcze z pralnią oraz duży garaż. Na piętrze usytuowane są trzy sypialnie, łazienka główna oraz garderoba (opcjonalnie gabinet/pomieszczenie gospodarcze). Dodatkowo nad piętrem zlokalizowany jest strych -nie wliczony w powierzchnię wysokość ok. 2,5h. Domy zostaną oddane do użytkowania w podwyższonym standardzie deweloperskim. Niektóre elementy standardu godne wyróżnienia to: okna trójszybowe, rolety zewnętrzne na parterze, wejściowe drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe z pełną automatyką – parter oraz piętro, instalacja cyrkulacji ciepłej wody użytkowej, okablowanie pod instalację alarmowa z monitoringiem, instalacja pod centralny odkurzacz, tarasy oraz podjazdy kostki oraz wiele innych.

Więcej pod nr. tel. +48 691 50 32 32

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

Inwestycja: DOBRA, ul. Zielona Górka

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w Dobrej, przy ul. Zielona Górka, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu lasu

Inwestycja: NA WSPÓLNEJ

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w Mierzynie, przy ul. Wspólnej.

INWESTYCJA: DOBRA UL. ZIELONA GÓRKA

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w Dobrej, przy ul. Zielona Górka , na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w bliskiej odległości do Centrum Szczecina.