NASZ ZESPÓŁ

biuro nieruchomości szczecin

Iwona Krawczyk

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Ukończyła Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny na kierunku ekonomia o specjalizacji Rachunkowość i Finanse. Pracowała jako samodzielna księgowa jednak po urlopie macierzyńskim świadomie nie powróciła do zawodu. Od zawsze pasjonowała się wnętrzami, co sprawiło, ze obecnie zajmuje się ich projektowaniem, aranżowaniem oraz nadzoruje ich wykonanie. Rynek nieruchomości również nie jest jej obcy. Poukładana, energiczna i zdyscyplinowana, zawsze zaangażowana w to co robi zarówno zawodowo jak i prywatnie. Uwielbia podróżować i spędzać aktywnie czas z najbliższymi

tel.: +48 691 982 764
mail: iwona@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Michał Krawczyk

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, specjalizacja Gospodarowanie Nieruchomościami. W branży nieruchomości od 12 lat. Prace zawodową rozpoczął jako Agent Nieruchomości w jednym ze Szczecińskich Biur, gdzie przez 5 lat był liderem sprzedaży w ponad 20 osobowym zespole. Osiągane sukcesy zawodowe doprowadziły do awansu na stanowisko dyrektora dwóch oddziałów sprzedażowych. W 2012 roku po uzyskaniu samodzielnej licencji zawodowej otworzył własne biuro nieruchomości. Znajomość rynku i doświadczenie, które zebrał przez wiele lat daje mu skuteczność i pewność w działaniu. Przez wszystkie lata z sukcesami realizuje zadania zlecane przez klientów. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, uprawiając sport lub podróżując z rodziną.

tel.: +48 691-50-32-32
mail: michal@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Ewa Tobolska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Ewa Tobolska państwową licencję zawodową zdobyła w 2012 roku i od tego czasu zajmuje się obrotem nieruchomościami. Ukończyła kierunkowe magisterskie studia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym specjalność Gospodarka Nieruchomościami. Praca jest dla niej przede wszystkim pasją ale często też i wyzwaniem. Doświadczenie i profesjonalizm pozwalają jej płynnie poruszać się na lokalnym rynku nieruchomości, a doskonała znajomość potrzeb swoich klientów na szybkim znalezieniu nowego lokum. Prywatnie szczęśliwa i spełniona kobieta. O dobrym sercu i dużej dozie empatii.

tel.: +48 883 321 280
mail: ewa@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Magda Wasilewska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Magda Wasilewska swoje życie zawodowe rozpoczęła jako pracownik bankowy. Na przestrzeni lat awansowała i karierę w tej branży zakończyła jako dyrektor jednego ze szczecińskich oddziałów największego Banku w Polsce. Od 3 lat skuteczny ekspert w dziedzinie nieruchomości, nie bojący się trudnych wyzwań. Pomogła wielu klientom spełnić ich marzenia.
Wolny czas najchętniej spędza na boisku do koszykówki oddając się swojej największej pasji lub spacerując po lesie z ukochanymi psami.

tel.: +48 609 504 006
mail: magda@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Dorota Łopusiewicz

Agent nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego – studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości. Przez wiele lat zarządzała nieruchomościami komercyjnymi. Lubi pracę z ludźmi. Łatwo nawiązuje kontakty. Dba o dobre relacje z ludźmi. W pracy i w życiu rzetelna i skrupulatna. Od dawna zakochana w pięknych wnętrzach. Wolny czas spędza z rodziną, dobrą książką i na długich spacerach.

tel.: +48 601 885 033
mail: dorota@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Adam Kalicki

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Ukończył fizykę na Uniwersytecie Szczecińskim. Przez wiele lat był związany z Transgranicznym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Zalesiu (TOEE), gdzie prowadził zajęcia edukacyjne z nauk ścisłych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Praca w ośrodku umożliwiła mu duży kontakt z ludźmi z rożnych środowisk. Interesuje się branżą nieruchomości, stąd jego chęć pomocy przy poszukiwaniu wymarzonego „M”. Czas wolny spędza z rodziną, znajomymi oraz na rozwijaniu zainteresowań.

tel.: +48 517 910 857
mail: adam@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Magdalena Mostowska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Agent nieruchomosci to pomysł, który zrodził się z pasji do urządzania wnętrz. Od 5 lat związana z inwestowaniem, budownictwem i nadawaniem wnetrzom duszy. Osoba która pomoże Ci znaleźć Twoje miejsce na ziemi i nadać mu “tego czegoś”. Kazda transakcja to dla niej wyzwanie, aby spełnić siebie realizując Twoje wizje i urzeczywistniając marzenia. Jest osobą komunikatywną, przedsiębiorczą , samodzielną ,odznacza się wysoką kulturą osobistą co ułstawia negocjacje i wprowadza miłą atmosferę współpracy.

Prywatnie miłośniczka podróży z których czerpie inspiracje, by tworzyć.
W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas na jeździe na rowerze, najlepiej na łonie natury.

tel.: +48 512 417 988
mail: magdalena@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Ernest Menzel

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Od kilku lat związany z budownictwem zarówno mieszkaniowym jaki i przemysłowym. Z wykształcenia inspektor nadzoru budowlanego, kierownik wykonawczy wielu inwestycji deweloperskich na terenie Szczecina i okolic. Profesjonalne doradztwo w wyborze i ocenie technicznej nieruchomości to jego specjalność.
Jego priorytetem jest skuteczne realizowanie potrzeb i oczekiwań klientów, gdyż motywuje go to do dalszego działania.
Czas wolny spędza na świeżym powietrzu lub spacerując z ukochanym psem.

tel.: +48 732 252 139
mail: ernest@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Dariusz Śnieżek

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Student uczelni ASBIRO na kierunku zarządzanie,gdzie zyskuje aktualna wiedze z dziedziny nieruchomości i inwestowania w nie.
Pomimo młodego wieku posiada doświadczenie w sprzedaży. Kieruje się zasadą,że najważniejsze są relacje miedzyludzkie i to one dają podstawę do udanej transakcji.
Wolny czas spędza grając liczne imprezy w Szczecinie jako DJ. Można go również spotkać na zlotach amerykańskiej i zabytkowej motoryzacji.

tel.: +48 505 834 601
mail: darek@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Paulina Sasiuk

Agent nieruchomości

Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Przez wiele lat związana z gastronomią, w której nabyła sporego doświadczenia w pracy z klientem. Swoją przygodę ze światem nieruchomości rozpoczęła od zakupu swojego “M”. Energiczna, lubi pracę z ludźmi i nie boi się stawianych przez klientów wyzwań. Ich dobro i zadowolenie zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Lubi wszystkie zwierzęta lecz to konie skradły jej serce i to właśnie przy nich lubi spędzać wolne chwile.

tel.: +48 501 565 245
mail: paulina@krawczyk-nieruchomosci.pl

kredyt hipoteczny szczecin

Wiesława Lenczewska

Pośrednik kredytowy

Nazywam się Wiesława Lenczewska. Od kilkunastu lat zajmuję się pośrednictwem kredytowym w zakresie uzyskania kredytów bankowych. W swojej karierze zawodowej uruchomiłam kilkaset kredytów związanych z finansowaniem nieruchomości jak i związanych z finansowaniem działalności gospodarczej. Mam doświadczenie zawodowe, które zdobyłam w pracy w dwóch dużych bankach. Posiadam szerokie kontakty zawodowe i współpracuje aktualnie z ponad dwudziestoma bankami. Klientom w dobrej sytuacji finansowej pomogę w znalezieniu najkorzystniejszej oferty bankowej i doradzę wyborze formy finansowania. Osobą z trudną sytuacją finansową a chcącym zaciągnąć kredyt pomogę w znalezieniu finansowania.

tel.: +48 504 011 085
mail: wieslawa-lenczewska@wp.pl