NASZ ZESPÓŁ

Iwona Krawczyk

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Ukończyła Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny na kierunku ekonomia o specjalizacji Rachunkowość i Finanse. Pracowała jako samodzielna księgowa jednak po urlopie macierzyńskim świadomie nie powróciła do zawodu. Od zawsze pasjonowała się wnętrzami, co sprawiło, ze obecnie zajmuje się ich projektowaniem, aranżowaniem oraz nadzoruje ich wykonanie. Rynek nieruchomości również nie jest jej obcy. Poukładana, energiczna i zdyscyplinowana, zawsze zaangażowana w to co robi zarówno zawodowo jak i prywatnie. Uwielbia podróżować i spędzać aktywnie czas z najbliższymi

tel.: +48 691 982 764
mail: iwona@krawczyk-nieruchomosci.pl

Michał Krawczyk

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, specjalizacja Gospodarowanie Nieruchomościami. W branży nieruchomości od 15 lat. Prace zawodową rozpoczął jako Agent Nieruchomości w jednym ze Szczecińskich Biur, gdzie przez 5 lat był liderem sprzedaży w ponad 20 osobowym zespole. Osiągane sukcesy zawodowe doprowadziły do awansu na stanowisko dyrektora dwóch oddziałów sprzedażowych. W 2012 roku po uzyskaniu samodzielnej licencji zawodowej otworzył własne biuro nieruchomości. Znajomość rynku i doświadczenie, które zebrał przez wiele lat daje mu skuteczność i pewność w działaniu. Przez wszystkie lata z sukcesami realizuje zadania zlecane przez klientów. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, uprawiając sport lub podróżując z rodziną.

tel.: +48 691-50-32-32
mail: michal@krawczyk-nieruchomosci.pl

Ewa Tobolska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Ewa Tobolska państwową licencję zawodową zdobyła w 2012 roku i od tego czasu zajmuje się obrotem nieruchomościami. Ukończyła kierunkowe magisterskie studia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym specjalność Gospodarka Nieruchomościami. Praca jest dla niej przede wszystkim pasją ale często też i wyzwaniem. Doświadczenie i profesjonalizm pozwalają jej płynnie poruszać się na lokalnym rynku nieruchomości, a doskonała znajomość potrzeb swoich klientów na szybkim znalezieniu nowego lokum. Prywatnie szczęśliwa i spełniona kobieta. O dobrym sercu i dużej dozie empatii.

tel.: +48 883 321 280
mail: ewa@krawczyk-nieruchomosci.pl

Dorota Łopusiewicz

Agent nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego – studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości. Przez wiele lat zarządzała nieruchomościami komercyjnymi. Lubi pracę z ludźmi. Łatwo nawiązuje kontakty. Dba o dobre relacje z ludźmi. W pracy i w życiu rzetelna i skrupulatna. Od dawna zakochana w pięknych wnętrzach. Wolny czas spędza z rodziną, dobrą książką i na długich spacerach.

tel.: +48 601 885 033
mail: dorota@krawczyk-nieruchomosci.pl

biuro nieruchomości szczecin

Magdalena Mostowska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Agent nieruchomosci to pomysł, który zrodził się z pasji do urządzania wnętrz. Od 5 lat związana z inwestowaniem, budownictwem i nadawaniem wnetrzom duszy. Osoba która pomoże Ci znaleźć Twoje miejsce na ziemi i nadać mu “tego czegoś”. Kazda transakcja to dla niej wyzwanie, aby spełnić siebie realizując Twoje wizje i urzeczywistniając marzenia. Jest osobą komunikatywną, przedsiębiorczą , samodzielną ,odznacza się wysoką kulturą osobistą co ułstawia negocjacje i wprowadza miłą atmosferę współpracy.

Prywatnie miłośniczka podróży z których czerpie inspiracje, by tworzyć.
W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas na jeździe na rowerze, najlepiej na łonie natury.

tel.: +48 512 417 988
mail: magdalena@krawczyk-nieruchomosci.pl

Bartłomiej Katarzyński

Agent Nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku prawo. Ukończył również studia podyplomowe z zamówień publicznych, zarządzania zasobami ludzkimi, a także szkołę mediacji sądowych.

Wcześniej zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala mu spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Wolny czas spędza aktywnie podróżując, uprawiając sport. Uwielbia gotować, projektować i majsterkować. Miłośnik zwierząt, ma psa sznaucera oraz kameleona. Nie boi się wyzwań i realizacji postawionych celów. Aktywny, zawsze chętny do działania.

tel.: +48 667 125 921
mail: bartlomiej@krawczyk-nieruchomosci.pl

Marcelina Pigłowska

Agent Nieruchomości

Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na kierunku Budownictwo w specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Pracowała jako inżynier budowy i technolog przy projektowaniu szalunków systemowych.

Pomysł na pracę w nieruchomościach zrodził się z chęci do podejmowania wyzwań. W pracy ważne jest dla niej budowanie relacji na wzajemnym zaufaniu oraz spełnianie oczekiwań swoich klientów. Uśmiechnięta, pełna energii i zawsze chętna do pomocy.

tel.: +48 732 904 495
mail: marcelina@krawczyk-nieruchomosci.pl

Jakub Jasiewicz

Agent Nieruchomości

Informatyk lubiący podejmować wyzwania, z tego powodu rozpoczął pracę jako agent nieruchomości. Zaangażowany, sumienny, cierpliwy i pracowity dzięki czemu zawszę stara się sprostać oczekiwaniom klientów w stu procentach. Dzięki swojej komunikatywności i pewności siebie szybko nawiązuje pozytywne relację, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb każdego klienta.
Prywatnie czas spędza ze znajomymi oraz rozwija swoje zainteresowania. Lubi zwierzęta, sport, motoryzację i gotowanie.

tel.: +48 787 031 116
mail: jakub@krawczyk-nieruchomosci.pl

kredyt hipoteczny szczecin

Wiesława Lenczewska

Pośrednik kredytowy

Nazywam się Wiesława Lenczewska. Od kilkunastu lat zajmuję się pośrednictwem kredytowym w zakresie uzyskania kredytów bankowych. W swojej karierze zawodowej uruchomiłam kilkaset kredytów związanych z finansowaniem nieruchomości jak i związanych z finansowaniem działalności gospodarczej. Mam doświadczenie zawodowe, które zdobyłam w pracy w dwóch dużych bankach. Posiadam szerokie kontakty zawodowe i współpracuje aktualnie z ponad dwudziestoma bankami. Klientom w dobrej sytuacji finansowej pomogę w znalezieniu najkorzystniejszej oferty bankowej i doradzę wyborze formy finansowania. Osobą z trudną sytuacją finansową a chcącym zaciągnąć kredyt pomogę w znalezieniu finansowania.

tel.: +48 504 011 085
mail: wieslawa-lenczewska@wp.pl